6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşüm Hakkında Kanun yada bilinen adıyla kentsel dönüşüm kanunu ile ülkemizde inşaat ömrünü tamamlamış yada gerek yapım gerekse malzeme kalitesi ile günümüz şartlarını sağlamayan yapıların yenilenmesi süreci başlamıştır. DİPU Kentsel Dönüşüm markamızla kanunun ilk çıktığı andan itibaren sürece dahil olup müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Maalesef günümüzde ülkemizde bir çok yapı deprem riski başta olmak üzere risk altındadır. Kimi zaman ise haberlerde de gördüğümüz gibi yapıların kendi kendine çökmesi de söz konusu olmuştur. Bu ve benzeri sebeplerde yapılar ayakta duramayıp yıkılıyor ve bir çok vatandaşımızın can ve mal güvenliği tehlikeye giriyor.

DİPU Kentsel Dönüşüm olarak ilk günden günümüze tecrübe bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Kentsel dönüşüm sürecinde kesintisiz olarak İstanbul başta olmak üzere Bolu ve Kastamonu’da da hizmetimiz devam etmektedir.

Bu sebepten yapıların Kentsel Dönüşüm kanunu kapsamında yenilenmesi ve günümüz teknoloji ve inşaat imalatına yakışır biçimde yenilenmesi gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen www.dipukentseldonusum.com sayfamızı ziyaret edin.

DİPU Kentsel Dönüşüm